Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Regulamin Strefy Klienta.pdf Regulamin Strefy Klienta
Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy dla Państwa dodatkową funkcjonalność - głosowanie elektroniczne nad uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej. Głosowanie w formie elektronicznej jest dobrowolne i stanowi alternatywną formę głosowania, uzupełniającą w stosunku do metod tradycyjnych. Głosowanie w formie elektronicznej będzie możliwe w przypadku uchwał Wspólnoty Mieszkaniowej podejmowanych w trybie indywidualnego zbierania głosów lub w trybie mieszanym (częściowo podjętych na zebraniu i częściowo w drodze indywidualnego zbierania głosów). Głos prawidłowo oddany elektronicznie będzie miał takie samo znaczenie prawne i jest równie ważny, jak głosy prawidłowo oddane w formie tradycyjnej. Uwaga! Podjęcie stosownej uchwały przez Wspólnotę Mieszkaniową, a następnie odrębna akceptacja Regulaminu Strefy Klienta przez właściciela jest warunkiem koniecznym do skorzystania z usługi.
86 KB | Pobierz
pełnomocnictwo do głosowania.doc Pełnomocnictwo do udziału w zebraniu Wspólnoty Mieszkaniowej
W głosowaniu za właściciela może wziąć udział jego pełnomocnik na podstawie pisemnego pełnomocnictwa. Współwłaściciele lokali, o ile nie mogą przybyć na zebranie w pełnym składzie, również proszeni są o przedstawienie pełnomocnictw pozostałych współwłaścicieli.
23 KB | Pobierz
Oświadczenie o ilości zamieszkałych osób.doc Oświadczenie o ilości zamieszkałych osób
O każdej zmianie ilości zamieszkałych osób w lokalu należy poinformować Zarządcę nieruchomości w terminie 7 dni od daty wystąpienia zmiany.
33 KB | Pobierz
Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt