Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Rzetelność gwarantujemy ubezpieczeniem w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu zarządcy nieruchomości i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na łączną sumę gwarancyjną w wysokości 450 000 euro.

W styczniu 2004 roku na targach BUDMA spółka została wyróżniona certyfikatem „Europejska Jakość z Wielkopolski” w kategorii usługa specjalistyczna.

W maju 2005 roku firma uzyskała tytuł laureata konkursu oraz została nagrodzona znakiem europejskiego systemu wyróżnień i nagród jakości „Wielkopolska Jakość” za wysoki standard i kompleksowość usług obejmujących zarządzanie i obrót nieruchomościami.

Spółka SANTER Zarządzanie Nieruchomościami jest laureatem ogólnopolskiego Programu Gospodarczo-Konsumenckiego „Solidna Firma” w kolejnych latach 2004 – 2015.

Firma zrzeszona jest w Polskim Stowarzyszeniu Zarządców Nieruchomości z siedzibą w Warszawie i w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt