Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz daty:
Od:
Do:


Słowniczek pojęć:

- Pośrednik w obrocie nieruchomościami jest zobowiązany do wykonywania czynności zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa i standardami zawodowymi, ze szczególną starannością właściwą dla zawodowego charakteru tych czynności oraz zasadami etyki zawodowej. Jest on także zobowiązany do kierowania się zasadą ochrony interesu osób, na których rzecz wykonuje te czynności.

23 II 2018, 15:00:00
Szanowni Państwo,

w sobotę 24 lutego będziemy prowadzili prace modernizacyjne. W godzinach od 8:00 do 14:00 Strefa Klienta nie będzie dostępna. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy później!

Państwa Zarządca
Obowiązkowa deratyzacja dla miasta Poznania
2 V 2017, 09:00:00

W celu zapobiegania powstawania chorób zakaźnych przenoszonych przez szczury i myszy, Prezydent Miasta Poznania zobowiązał właścicieli nieruchomości do przeprowadzania w dniach od 8 do 21 maja 2017 r. obowiązkowej deratyzacji.

10% rabatu na usługi zarządzania najmem
1 II 2017, 16:19:00
Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na usługi zarządzania najmem - rabat 10% na cały okres umowy! Promocja skierowana jest do właścicieli lokali znajdujących się w budynkach zarządzanych przez Grupę CITY SERVICE, czyli SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. oraz Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o.
Głosowanie elektroniczne nad uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej
24 X 2016, 08:54:00
Dołączenie do Grupy CITY SERVICE umożliwiło nam uruchomienie dodatkowej usługi w postaci głosowania nad uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej online. Jest to fantastyczna opcja dla tych z Państwa, którzy w obliczu dużej ilości obowiązków nie znajdują czasu na uczestnictwo w zebraniu Wspólnoty, a potem zapominają o konieczności oddania swojego głosu.
Otwarcie biura terenowego w Gnieźnie
24 X 2016, 08:39:00
Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że w październiku br. uruchomiliśmy biuro terenowe w Gnieźnie, które znajduje się na parterze przy ul. Pstrowskiego 2/48 (na rogu ulicy Wrzesińskiej i Pstrowskiego). Dla wygody naszych Klientów będziemy jeszcze bliżej zarządzanych nieruchomości!
Fundusz wodociągowy Aquanet S.A.
25 VII 2016, 08:38:00
Zapraszamy do skorzystania z kolejnej edycji Funduszu Wodociągowego Aquanet S.A. Zadaniem Funduszu jest pomoc w regulowaniu rachunków za wodę i ścieki tym Klientom obsługiwanym przez Aquanet S.A., którzy mają najniższe dochody.
Promocja z okazji 17 urodzin spółki!
1 VI 2016, 11:00:00
Dokładnie 17 lat temu, czyli 01 czerwca 1999 r., firma SANTER rozpoczęła swoją działalność. Pierwszą siedzibą było biuro przy ul. Towarowej, vis a vis ówczesnej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Zaczynaliśmy od obsługi zaledwie dwóch nieruchomości, przy zatrudnieniu dwóch osób - zarządcy i księgowej. Dziś jesteśmy członkiem międzynarodowej Grupy kapitałowej CITY SERVICE i mieścimy się w nowoczesnej siedzibie przy ul. Strzeleckiej 49.
Panel Klienta
2 V 2016, 15:49:00
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozpoczęliśmy właśnie modernizację Panelu Klienta, która pozwoli na poszerzenie jej dotychczasowej funkcjonalności m.in. o głosowanie nad uchwałami w formie elektronicznej oraz zgłaszanie usterek i stanów wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach on-line.
Zmiana firmy zarządzającej
16 II 2016, 09:00:00
Pierwszy kwartał każdego roku to okres sprawozdawczy dla Wspólnot Mieszkaniowych, a także najlepszy moment na ewentualną zmianę firmy zarządzającej. Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze Wspólnotami Mieszkaniowymi na terenie Poznania i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, księgową i techniczną związaną z zarządzaniem i administrowaniem w pełnym zakresie przewidzianym w Ustawie o własności lokali, zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wymaganiami właścicieli lokali i uchwałami Wspólnoty.
Solidna Firma 2015
8 II 2016, 08:37:00
Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że w piątek 05 lutego br. odbyła się XIV Gala Finałowa Programu Gospodarczo-Konsumenckiego SOLIDNA FIRMA, podczas której firma SANTER już po raz dwunasty uzyskała tytuł laureata oraz odebrała statuetkę "Szmaragd Solidności".
Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt