Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz daty:
Od:
Do:


Słowniczek pojęć:

- Zarządzanie nieruchomością polega na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu w szczególności: zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości, zapewnienie właściwej gospodarki energetycznej w rozumieniu przepisów Prawa energetycznego, bieżące administrowanie nieruchomością, utrzymanie nieruchomości w stanie niepogorszonym zgodnie z jej przeznaczeniem, uzasadnione inwestowanie w nieruchomość.

Zmiana firmy zarządzającej

Zmiana firmy zarządzającej

16 II 2016, 09:00:00
Pierwszy kwartał każdego roku to okres sprawozdawczy dla Wspólnot Mieszkaniowych, a także najlepszy moment na ewentualną zmianę firmy zarządzającej. Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze Wspólnotami Mieszkaniowymi na terenie Poznania i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, księgową i techniczną związaną z zarządzaniem i administrowaniem w pełnym zakresie przewidzianym w Ustawie o własności lokali, zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wymaganiami właścicieli lokali i uchwałami Wspólnoty.
Jeśli rozważacie Państwo zmianę obecnego Zarządcy, to zapraszamy bardzo serdecznie do złożenia zapytania ofertowego. W przedstawieniu podstawowych informacji na temat nieruchomości pomoże Państwu gotowy formularz zapytania ofertowego: Zapytanie o ofertę - Wspólnota Mieszkaniowa. Im więcej informacji, tym łatwiej jest nam dostosować ofertę zarządzania do Państwa indywidualnych potrzeb. Gdybyście jednak nie mieli Państwo dostępu do wszystkich danych, prosimy o podanie przynajmniej adresu oraz łącznej powierzchni użytkowej nieruchomości.

Do współpracy zapraszamy również właścicieli / współwłaścicieli kamienic oraz obiektów komercyjnych:
Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt