Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz daty:
Od:
Do:


Słowniczek pojęć:

Zarząd wspólnoty - jeżeli lokali wyodrębnionych, wraz z lokalami niewyodrębnionymi, jest więcej niż 7, właściciele lokali są obowiązani podjąć uchwałę o wyborze jednoosobowego lub kilkuosobowego zarządu. Członkiem zarządu może być wyłącznie osoba fizyczna wybrana spośród właścicieli lokali lub spoza ich grona.

Panel Klienta

Panel Klienta

2 V 2016, 15:49:00
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozpoczęliśmy właśnie modernizację Panelu Klienta, która pozwoli na poszerzenie jej dotychczasowej funkcjonalności m.in. o głosowanie nad uchwałami w formie elektronicznej oraz zgłaszanie usterek i stanów wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach on-line.
Zalogowanie się do nowego Panelu Klienta możliwe będzie po otrzymaniu nowych danych do logowania. Korespondencja w tej sprawie jest sukcesywnie przygotowywana oraz wysyłana klientom - prosimy Państwa uprzejmie o cierpliwość. Dane do logowania są wydawane za potwierdzeniem odbioru. Aktywacja dostępu do konta będzie możliwa po otrzymaniu od Państwa podpisanego potwierdzenia odbioru nowego loginu i hasła.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!
Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt