Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz daty:
Od:
Do:


Słowniczek pojęć:

Na koszty zarządu nieruchomością wspólną składają się w szczególności: - wydatki na remonty i bieżącą konserwację, opłaty za dostawę energii elektrycznej i cieplnej, gazu i wody, w części dotyczącej nieruchomości wspólnej, oraz opłaty za antenę zbiorczą i windę, ubezpieczenia, podatki i inne opłaty publicznoprawne (chyba że są pokrywane bezpośrednio przez właścicieli poszczególnych lokali), wydatki na utrzymanie porządku i czystości, wynagrodzenie członków zarządu lub zarządcy.

Fundusz wodociągowy Aquanet S.A.

Fundusz wodociągowy Aquanet S.A.

25 VII 2016, 08:38:00
Zapraszamy do skorzystania z kolejnej edycji Funduszu Wodociągowego Aquanet S.A. Zadaniem Funduszu jest pomoc w regulowaniu rachunków za wodę i ścieki tym Klientom obsługiwanym przez Aquanet S.A., którzy mają najniższe dochody.
Fundacja dopłaca do rachunków za miesiące maj, czerwiec, lipiec i sierpień 2016 r. Uzyskana pomoc może wynieść od 10% do 50%, w zależności od dochodu na jednego członka gospodarstwa domowego. Próg dochodowy wynosi 1.287 zł netto na jednego członka rodziny. Wnioski są przyjmowane od 5 lipca do 9 września 2016 r.

Co należy zrobić, aby uzyskać pomoc?
1. Zgłosić się do biura Fundacji.
2. W trakcie wizyty należy:
wypełnić wniosek o przyznanie dofinansowania,
dostarczyć odpowiednie dokumenty, potwierdzające dochody w danym gospodarstwie domowym i potwierdzające zużycie zimnej wody i ścieków w danym okresie rozliczeniowym.
3. W przypadku przyznania pomocy, właściwa kwota zostaje przelana przez Fundację bezpośrednio na konto bankowe, na które są przekazywane należności za zimną wodę i ścieki, tj. na konto Aquanetu, spółdzielni lub administratora.

FUNDUSZ WODOCIĄGOWY AQUANET

ul. Piątkowska 117/119
60-648 Poznań
fundusz@wodociagowy.pl
tel. 61-832-84-20; 725-050-555

Więcej informacji na:
http://funduszwodociagowy.pl/dofinansowanie-do-rachunkow-za-zimna-wode-i-scieki-za-miesiace-maj-sierpien-2016-r/
Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt