Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz daty:
Od:
Do:


Słowniczek pojęć:

Umowa zarządzania - Zarządca nieruchomości działa na podstawie umowy o zarządzanie nieruchomością, zawartej z jej właścicielem, wspólnotą mieszkaniową albo inną osobą lub jednostką organizacyjną, której przysługuje prawo do nieruchomości, ze skutkiem prawnym bezpośrednio dla tej osoby lub jednostki organizacyjnej.

Otwarcie biura terenowego w Gnieźnie

Otwarcie biura terenowego w Gnieźnie

24 X 2016, 08:39:00
Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że w październiku br. uruchomiliśmy biuro terenowe w Gnieźnie, które znajduje się na parterze przy ul. Pstrowskiego 2/48 (na rogu ulicy Wrzesińskiej i Pstrowskiego). Dla wygody naszych Klientów będziemy jeszcze bliżej zarządzanych nieruchomości!
Biuro terenowe otwarte jest w następujących dniach i godzinach:
  • poniedziałki i czwartki - godz. 12:00 - 17:00,
  • wtorki, środy i piątki - godz. 09:00 - 15:00.
Numer kontaktowy: 61 666 89 04.

Otwarcie biura spowodowane jest rozwojem firmy, stale zwiększającą się liczbą Klientów oraz troską o zapewnienie większego komfortu obsługi. Będzie nam bardzo miło Państwa gościć w nowym biurze i mamy nadzieję, że przypadnie ono Państwu do gustu.
Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt