Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz daty:
Od:
Do:


Słowniczek pojęć:

Licytacja lokalu - jeżeli właściciel lokalu zalega długotrwale z zapłatą należnych opłat lub wykracza w sposób rażący lub uporczywy przeciwko obowiązującemu porządkowi domowemu albo przez swoje niewłaściwe zachowanie czyni korzystanie z innych lokali lub nieruchomości wspólnej uciążliwym, Wspólnota Mieszkaniowa może w trybie procesu żądać sprzedaży lokalu w drodze licytacji na podstawie przepisów Kodeksu postępowania cywilnego o egzekucji z nieruchomości.

Głosowanie elektroniczne nad uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej

Głosowanie elektroniczne nad uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej

24 X 2016, 08:54:00
Dołączenie do Grupy CITY SERVICE umożliwiło nam uruchomienie dodatkowej usługi w postaci głosowania nad uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej online. Jest to fantastyczna opcja dla tych z Państwa, którzy w obliczu dużej ilości obowiązków nie znajdują czasu na uczestnictwo w zebraniu Wspólnoty, a potem zapominają o konieczności oddania swojego głosu.
Głosowanie w formie elektronicznej jest dobrowolne i stanowi alternatywną formę głosowania, uzupełniającą w stosunku do metod tradycyjnych. Usługa ta nie zwalnia Zarządcy nieruchomości ze zwołania rocznego zebrania sprawozdawczego, gdyż do tego zobowiązuje nas Ustawa o własności lokali. Niemniej głos prawidłowo oddany elektronicznie będzie miał takie samo znaczenie prawne i jest równie ważny, jak głosy prawidłowo oddane na zebraniu lub w trybie indywidualnego zbierania głosów na wydrukowanych kartach do głosowania.

Warunkiem koniecznym do uruchomienia tej usługi we Wspólnocie Mieszkaniowej jest podjęcie przez nią stosownej uchwały, a także akceptacja Regulaminu świadczenia drogą elektroniczną usługi "Strefa Klienta" oraz oddawania głosów drogą elektroniczną przy podejmowaniu uchwał Wspólnoty Mieszkaniowej przez właściciela będącego członkiem tej Wspólnoty.

Dla naszych dotychczasowych oraz nowych Klientów usługa ta świadczona jest w ramach stawki za usługi zarządzania, bez dodatkowych kosztów.

Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt